Usługi

usługi

 

Sprzedaż

Jako spółka należąca do grupy kapitałowej Altrad-Mostostal, producenta systemów budowlanych z zakresu rusztowań, szalunków oraz wszelkich nietypowych konstrukcji budowlanych, prowadzimy działalność handlową oferując w/w artykuły. Czas realizacji zamówienia na towary standardowe zwykle nie przekracza 2-3 dni.

Dzierżawa sprzętu

Oprócz sprzedaży systemów budowlanych produkowanych przaz Baumann-Mostostal, nasza firma zajmuje się dzierżawą sprzętu. Posiadamy bogato wyposażoną wypożyczalnię, oferującą wszystkie opisane na naszej stronie internetowej rodzaje rusztowań i szalunków. Nasz główny magazyn mieści się w Końskich (województwo świętokrzyskie) przy ulicy Warszawskiej 52.

W dbałości o klienta oferujemy pomoc przy dostawie sprzętu na plac budowy.

Montaż rusztowań

W naszej ofercie zawierają się także usługi związane z montażem rusztowań. Grupa monterów szybko i profesjonalnie ustawi rusztowanie, gwarantując na nim bezpieczną i wygodną pracę.

Doradztwo techniczne

Nasi klienci mogą liczyć na wszelką pomoc związaną z doborem odpowiedniego rozwiązanie technicznego w zależności od rodzaju prowadzonych prac.

Projekty rozwiązań technicznych

Ważnym elementem w codziennej pracy doradców techniczno-handlowych jest oprogramowanie komputerowe pozwalające szybko i dokładnie wyliczyć niezbędną ilość sprzętu i podać optymalne rozwiązanie dla konkretnego projektu. Wsparcie, dla naszych służb technicznych, stanowią specjalistyczne programy: BM-CAD oraz EuroSchal.

usługi montażu rusztowań oraz szalunków

Altrad-Końskie Spółka z o.o.

ul. Zielona 7, 26-200 Końskie

NIP: 658-15-28-756, KRS 0000123845
Sąd Rejonowy w Kielcach X Wydział Gospodarczy kapitał zakładowy 1.500.000 zł